Jak to funguje | Occollo
please wait...
I want to invest
Mám projekt
Step 1

Základní registrace za 30 sekund

Registrace je snadná a bez závazků. Získejte okamžitý přístup k investičním příležitostem.

Step 2

Zobrazení a výběr ověřených projektů

U všech projektů najdete kompletní informace potřebné k rozhodování o investici. Od srozumitelně popsaného investičního záměru až po popis samotné nemovitosti se všemi potřebnými přílohami. Vše najednom místě a okamžitě. 

Step 3

Investujte.
Digitálně podepisujte dokumenty - bezpečně online.

Po výběru projektu. do kterého chcete investovat. jednoduše. elektronicky podepíšete smlouvu o investovaní. Finalizace Vaší investice trvá méně než deset minut včetně přezkumu právního dokumentu.

Step 4

Převody prostředků

Zašlete svou investici pomocí bankovního převodu. Účty jsou zajištěny bezpečnostními opatřeními na úrovni banky a Vaše investiční informace jsou uloženy v systémech pro ukládání šifrovaných dat.

Step 5

Získejte zúročení vložených prostředků. sledujte vývoj Vašich projektů.

V occollo platformě máte možnost sledovat pohyby a výnosy svých investic online. Systém je plně automatizovaný a zabezpečený.

Step 6

Inkasujte své výnosy nebo znovu investujte!

V průběhu nebo po skončení projektu jednoduše inkasujete výnos nebo se můžete rozhodnout peníze znovu investovat. Všechny dokumenty jsou Vám kdykoli v systému zdarma k dispozici. 

Step 1

Vyplňte dokumenty k žádosti o financování

Předložte nám základní informace o sobě. Vašich potřebách financování a Vašem projektu včetně toho. zda se jedná o pronájem nebo komerční nemovitost. To nám umožní získat lepší představu o tom. čeho se snažíte dosáhnout.

Step 2

Diskutujte o příležitosti

Budeme Vás kontaktovat a podrobněji diskutovat o Vašem projektu a potřebách financování. Odpovíme na všechny otázky. které máte a zjistíme. jestli jsme pro Váš projekt tou nejlepší volbou.

Step 3

Proces náležitého vyřizování

Budeme provádět proces náležité péče a přezkoumáme veškerou požadovanou dokumentaci. včetně posouzení. Náš proces je průhledný. neúčtujeme nevyžádané ani skryté poplatky jakéhokoli druhu.

Step 4

Získejte financování

Occollo si jako zprostředkovatel účtuje poplatek za zpracovaní (maximálně do 0.5 % půjčky. což je standartní cena v bance). Po odsouhlasení nabídky a podepisu dokumentace pro financovaní Vašeho projektu. účtuje occollo poplatek 2 % z celkové částky.

Step 5

Přeberte zodpovědnost

Jste přímo zodpovědní za platby investorům na dohodnuté bázi (měsíčně. čtvrtletně nebo po skončení investice do projektu). Monitorujte projekt. splátky úvěru a komunikaci s investory. Occollo je tu pro Vás.

Připojte se
k investorům v okolí

Najděte realitní projekt ve Vašem okolí a staňte se jeho součástí.

Chci se zaregistrovat